Odzyskiwanie danych z iPhone przypadkowo usuniętych

Według niektórych analiz poprzedniej aktualizacji systemu iOS, ponad 20 000 osób traci dane na ich iDevice po aktualizacji do nowego iOS. Chociaż istnieją korzyści z wyczyszczenia iPhone’a i rozpoczęcia od nowa, gdy naprawdę nie potrzebujesz poprzednich danych, jednak większość z nas nie jest w stanie zgubić danych na telefonie iPhone, takich jak teksty, notatki, numery kontaktowe, historia połączeń, zdjęcia itp. Czy istnieje sposób na odzyskanie danych z iPhone’a?

W niniejszym przeglądzie oprogramowania do odzyskiwania danych iPhone’a zebraliśmy 5 najpopularniejszych narzędzi i dokładnie je przeanalizowaliśmy, aby zapewnić cenne referencje dla Ciebie. Jeśli zgubiłeś lub omyłkowo skasowałeś zdjęcia, wiadomości, notatki lub inne ważne rzeczy na iPhonie, czytaj dalej, aby wybrać najlepszego pomocnika, który odzyska utracone dane iPhone’a.

Z natury iPhone jest zawsze narażony na uszkodzenie, zagubienie lub kradzież. Jak oceniasz koszt utraty iPhone’a? Odpowiedź może się różnić w zależności od sposobu użytkowania, ale jest to powszechny pogląd, że zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka i inne dane osobiste na iPhonie są cenniejsze niż samo urządzenie.

Możemy łatwo odzyskać utracone dane z dysku twardego, ale jak możemy przetrwać po awarii danych systemu iOS? Dzięki szeregowi technologii odzyskiwania danych z iOS, przyzwoity iPhone Data Recovery oprogramowanie przyniesie wszystko, co potrzebne, aby odzyskać utracone lub omyłkowo usunięte dane z iPhone’a.

Dzięki naszym testom i badaniom, najlepsze oprogramowanie iPhone Data Recovery, które znaleźliśmy w 2018 roku, to PhoneRescue dla iOS, Dr. Fone dla iOS, Enigma Recovery, Primo iData Recovery oraz iSkysoft iPhone Data Recovery. Celem tego przeglądu jest omówienie jak największej liczby oprogramowania do odzyskiwania danych iPhone’a, zdefiniowanie kryteriów dotyczących kluczowych czynników w oparciu o nasze doświadczenie, sprawdzenie wydajności każdego z kandydatów, a następnie uzyskanie jak największej szansy na odzyskanie danych. ważne dane iPhone’a.

 

admin

This is author biography section, post authors can write their basic introduction here. They can easily edit this by logging into their WordPress profile on your website. Telling your readers who you are gives a personal touch to your blog posts. Visit my website, Facebook, Twitter

Leave a Reply

  • (will not be published)