Odzyskiwanie danych z iPhone po przywróceniu ustawień

Masz plan, by zdobyć nowy iPhone 8 lub 8 Plus? Cóż, osobiście nie polecam tego nowego nadchodzącego telefonu. Zostało zgłoszone, że od czasu, gdy Apple wprowadził nowe telefony, miało miejsce co najmniej 8 incydentów z pęcznieniem baterii. Na szczęście nigdy nie zdarzyło się to w przypadku poprzedniej serii iPhone’ów. Jednak wielu użytkowników iPhone’a narzeka, że muszą resetować swoje telefony podczas rozwiązywania problemów, takich jak ataki wirusów, iPhone nie reaguje na naciśnięcie przycisku, iPhone utknął w pętli, itp. Co gorsza, wszystkie dane są wymazane po zresetowaniu iPhone’a. Ta sama sytuacja pojawia się również po zablokowaniu hasła iPhone po zresetowaniu. Dlatego konieczne jest wykonanie kopii zapasowej ważnych danych, takich jak kontakty, zdjęcia, filmy itp. Z urządzenia przed jego zresetowaniem. Następnie możesz odzyskać dane iPhone po przywróceniu z kopii zapasowej.

Gdy pomyłkowo lub celowo usuwasz pliki z iPhone’a, pliki znajdują się w wewnętrznej bazie danych telefonu przez określony czas. Istnieje wiele sposobów na odzyskanie tych plików za pomocą oprogramowania do odzyskiwania. Jednak po przywróceniu iPhone’a odzyskiwanie stanie się nieco kłopotliwe. Przywracanie iPhone’a przez iTunes lub iCloud lub przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych całkowicie zastępuje twoje bieżące dane. To dość trwała akcja.

Podczas procesu przywracania iPhone jest czyszczony, a wszystkie dane są zastępowane danymi z istniejącej kopii zapasowej. Jeśli utracisz jakiekolwiek dane podczas tego procesu, może być bardzo trudno je odzyskać, ale nie jest to niemożliwe.

Odzyskanie danych iPhone’a jest możliwe

Jeśli regularnie wykonujesz kopie zapasowe telefonu do iCloud lub iTunes, nadal możesz mieć nadzieję na odzyskanie utraconych danych. Synchronizowanie iPhone’a z iTunes lub iCloud przed przywróceniem zachowuje kopię danych starego iPhone’a. Możliwe jest odzyskanie danych iPhone’a po przywróceniu, ale tylko przez przywrócenie starszego pliku kopii zapasowej telefonu iPhone lub wyodrębnienie danych ze starszego pliku.

Przed przywróceniem iPhone’a zawsze dobrze jest najpierw utworzyć kopię zapasową. W ten sposób będziesz w stanie odzyskać utracone dane w krótkim czasie! Aby wyodrębnić dane bez konieczności przywracania telefonu iPhone ze starszą kopią zapasową, potrzebujesz pomocy oprogramowania innej firmy. Za pomocą narzędzia innej firmy można wyodrębnić następujące elementy ze starej kopii zapasowej telefonu iPhone bez wpływu na bieżące dane telefonu iPhone:

  • Wiadomości (Messages)
  • Fotografie (Photos)
  • Nagrania Video (Videos)
  • Kontakty (Contacts)
  • Rozmowy (Calls)
  • Notatki (Notes)
  • Czaty np.: (WhatsApp)
  • Historię przeglądania Internetu (Internet History)
  • Kalendarz (Calendar)

IPhone X i seria modeli telefonów iPhone 8 to po raz kolejny najlepiej sprzedawane i wysoko oceniane telefony wydane przez markę Apple. Oba telefony zostały wyposażone w najbardziej zaawansowane i aktualne funkcje, jakie można sobie wyobrazić w tej generacji urządzeń mobilnych. W kilku przypadkach związanych z iPhonem urządzenie przestaje reagować na aktualizacje niektórych aplikacji. Zapominając o tym, aby działał jeszcze raz, ludzie zwykle próbują przywrócić ustawienia fabryczne całego urządzenia. W rezultacie większość z nich straciła wszystkie istniejące pliki danych na urządzeniu iPhone.

Przywrócenie ustawień fabrycznych może być dobrym sposobem na unieruchomienie urządzenia. Najczęściej powoduje to utratę danych i niestety trudno jest odzyskać utracone pliki danych w przypadku braku wcześniejszej kopii zapasowej.

admin

This is author biography section, post authors can write their basic introduction here. They can easily edit this by logging into their WordPress profile on your website. Telling your readers who you are gives a personal touch to your blog posts. Visit my website, Facebook, Twitter

Leave a Reply

  • (will not be published)