Odzyskiwanie danych po zawieszeniu się iPhona

Twój iPhone to niezawodne i modne narzędzie osobiste. To jest twój ekstrawagancki partner, aby być precyzyjnym. więc gdy wydarzy się coś niepożądanego, najlepiej będzie nauczyć się naprawiać zamrożony/zablokowany iPhone lub wyodrębnić dane z martwego iPhone’a tak szybko, jak to możliwe.

zamrożony/zablokowany iPhone może objawiać się jednym z następujących problemów:

  • Urządzenie pokazuje logo Apple przez kilka minut lub wyświetla czerwony/niebieski ekran i nie rozpoznaje iTunes po podłączeniu iPhone’a do komputera.
  • Możesz zobaczyć zablokowany ekran, ale nie reaguje na żadne gesty.
  • Twój iPhone jest zablokowany, a ekran jest całkowicie czarny, ale słychać dźwięki i wibracje wiadomości lub połączeń.
  • Nie można wymusić ponownego uruchomienia urządzenia, przytrzymując przycisk zasilania, aby rozwiązać te problemy.

W każdym razie, jeśli zdarzy ci się mieć ból głowy zamrożony/zablokowany iPhone’a, ten przewodnik pokaże Ci, jak rozwiązać ten dylemat.

Część 1: Spróbuj naprawić swój iPhone zamrożony/zablokowany

Rozwiązanie 1: Wymuś restart

Firma Apple dodała modną funkcję do wszystkich swoich produktów, która pozwala wymusić ponowne uruchomienie telefonu, niezależnie od tego, czy ekran telefonu jest czarny, czy przyciski nie reagują prawidłowo. Nie martw się. Wymuszenie ponownego uruchomienia telefonu iPhone nie spowoduje usunięcia żadnych treści z urządzenia.

Oto proste kroki, aby wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a:

1. Na iPhone X, iPhone iPhone 8/8 Plus
Szybko naciśnij przycisk zwiększania głośności. Szybko naciśnij przycisk zmniejszania głośności. Na koniec naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny przez 10 sekund, aż zobaczysz logo Apple i iPhone się zrestartuje.

2. Na iPhone 7/7 Plus
Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski boczne i zmniejszania głośności przez co najmniej 10 sekund. Zrób to, dopóki nie zobaczysz logo Apple, a iPhone się zrestartuje.

3. W przypadku modeli iPhone 6S i wcześniejszych modeli iPhone
naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk boczny i przycisk Home przez co najmniej 10 sekund. Zrób to, dopóki nie zobaczysz logo Apple, a iPhone się zrestartuje.

Rozwiązanie 2: Fix Bricked iPhone przy użyciu odzyskiwania systemu iOS bez utraty danych

Zestaw narzędzi do odzyskiwania systemu dla systemu iOS to zaawansowane narzędzie, które tylko normalizuje system iOS i zachowuje ważne dane w telefonie iPhone. Zestaw narzędzi obsługuje teraz wszystkie modele iPhone’a, takie jak iPhone X/8/7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/5S/4 itp., A także najnowszy iOS 11/10.3.2.

 

admin

This is author biography section, post authors can write their basic introduction here. They can easily edit this by logging into their WordPress profile on your website. Telling your readers who you are gives a personal touch to your blog posts. Visit my website, Facebook, Twitter

Leave a Reply

  • (will not be published)